Number of ratings: 2

5/5

25 HAPPINESS IN LIFE - Šťastie Života

AMZLER Magdalena


Technique: watercolour
Theme: l other
Measurements: 12cm x 25cm x 0.1cm
Year of origin: 2017
ArtNo.: SK2303 0000 00002729
Posted: 13.03.2023 10:49:19
Piece description:

HAPPINESS IN LIFE - Šťastie Života - Obraz č.3

Originál, maľba Aquarel :

Rok: 2017-18

Rozmer: 12 x 25 cm

Je jedným zo série 6 anjelov.

Podklad: Maľba na Akvarelový papier. 300 gr.

Ariadnina niť. Je symbolom pre schopnosť riešiť zamotané situácie a problémy. Prináša cit pre orientáciu a východisko z nepríjemných situácií. 

Podporuje proces učenia sa a pomáha dať predstavy a myšlienky do podoby pochopenia. Uvoľňuje potlačenú zlosť a odkrýva jej príčiny. 

Pomáha pri tréme. Otvára cestu pre nájdenie radosti, istoty a hlbokých vzťahov. Červená niť spája a stáva sa spoločným menovateľom pre dej naokolo v ktorom sa nachádzame. Ak veríte na osud, tak pomyselná červená niť spája dvoch pre seba predurčených ľudí. ( Ariadna, dcéra krétskeho kráľa Minósa vyviedla Tézea pomocou nite z labyrintu. 

Našla východisko z BLUDISKA ... cez božskú inšpiráciu sme vedení vláknom múdrej intuície ... a tým uzatvárame priateľstvo so svojím vlastným zmätkom ... kde bludisko znamená dostať sa do nepríjemnej situácie. Ariadnina niť. Je symbolom pre schopnosť riešiť zamotané situácie a problémy. 

Symbol LABYRINT je symbol skrytého usporiadania vystupujúceho z neprehľadného chaosu. Takže, Ariadnina niť je cestou z labyrintu, a synonymom pre našu cestu do hlbín duše, do nášho stredu. ... a cesta späť z hlbín poznania nás vedie do vnímania krás života, jednoduchosti a ocenenia nádherných tisícov pokladov, ktoré nám život denne predstiera. 

Prechádzka s očami dokorán, vrúcne objatia, žiarivý úsmev, práca vykonávaná pre zmysel, zdieľané slovo, milá starostlivosť, detská radosť, láskavé pohladenie, rozhovor v tichu od srdca k srdcu ... ľudskosť a láska.

Report